Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Noorem kooliiga / Wilf the Mighty Worrier Saves the World

Raamat

Wilf the Mighty Worrier Saves the World

Autor: Georgia Pritchett

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

10.97 10.42 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 29.03

Sisukirjeldus

Fantastically funny adventure shortlisted for the Laugh Out Loud Book Awards! Perfect for fans of Tom Gates, Danny Wallace and David Baddiel.

Lisainfo
ISBN 9781848668614
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 192 lk
Mõõt 185x135x15 (mm)
Illustreerija(d) Jamie Littler
Kirjastus Hachette Children's Group
Sari Wilf the Mighty Worrier
Lisamise aeg: 08.11.2014

10.97 10.42 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 29.03

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.