Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Kauplused

Rahva Raamatu kauplused

Viru Keskuse Rahva Raamat

Viru Keskuse Rahva Raamat

Viru väljak 4/6, Tallinn (Viru Keskuse III-IV korrus)

E-P 9:00-21:00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Leelo Howard, kaupluse juhataja

Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplus valiti 2016. aastal Londoni Raamatumessil üheks parimaks raamatupoeks maailmas.
Viru Keskuse Rahva Raamatuga saad tutvuda ka unikaalse Google virtuaaltuuri abil.

2004. aasta detsembris avas Viru Keskuse kolmandal korrusel uksed Eesti suurima tootevalikuga raamatupood. Kolm aastat hiljem juulikuus laienes pood neljandale korrusele, mille tulemusena sündis Baltikumi parim raamatupood, kus on kokku 1600 m² müügipinda ja üle paari kilomeetri riiuleid. Kaupluses toimuvad tihti raamatuesitlused, kirjanike autogrammitunnid ja kultuuriüritused.

Viru Keskuse Rahva Raamat on ka suurepärane kohtumispaik ja ajaveetmiskoht, kus saab pärast ostlemist nautida uusi maitseid kolmandal korrusel asuvas Gustavi kohvikus või neljanda korruse kohvikus More.


Rocca al Mare keskuse Rahva Raamat

Rocca al Mare keskuse Rahva Raamat

Paldiski mnt 102, Tallinn (Rocca al Mare keskuse II korrus)

E-P 10.00-21.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Aino Tohver-Meimer, kaupluse juhataja

Rocca al Mare kaubanduskeskuses asub Rahva Raamatu keti suuruselt teine pood, kus lisaks eestikeelsele kirjandusele leiab ka suurepärase valiku inglis- ja venekeelset kirjandust, kooli- ja kunstitarbeid ning lauamänge. Tavapärasest rohkem on tähelepanu pööratud laste- ja noortekirjandusele. Noored raamatuhuvilised saavad end muust tegevusest välja lülitada ja pehmetes lugemiskoobastes segamatult kirjandust uurida.

Samuti on kauplusesse oodatud muusika- ja filmisõbrad, kellele pakume unikaalset valikut CD-sid ja DVD-sid.

Meie romantilises kohvikus Tigra leiab oma lemmiku nii kohvinautleja, magusasõber kui ka toidugurmaan.

Rahva Raamatu resto ja pood Telliskivis

Rahva Raamatu resto ja pood Telliskivis

Telliskivi 60/2 (i-hoone), Tallinn

E-N 8.00-23.00 R 8.00-24.00 L 10.00-24.00 P 10.00-23.00

Restorani telefon: (+372) 615 0544

Broneeri laud:
telliskivi@rahvaraamat.ee

„Söömine ja lugemine on kaks naudingut, mis sobivad suurepäraselt kokku.“ C.S. Lewis C.S. Lewisel on tuline õigus ja sellepärast avasime meie pärast 107 aastat kirjandusmaailmas tegutsemist Telliskivi Rahva Raamatu – meie esimese resto & poe, kus saavad kokku head raamatud, suurepärane toit, mõnus atmosfäär ja muidugi palju toredaid inimesi. Meie juures saad juua värsket kohvi ja vaimustuda uudiskirjandusest. Või võtta salati ja veini ning lehitseda mõnd vana lemmikut. Või haarata kaasa midagi maitsvat nii delist kui raamaturiiulilt ja tulla õhtul koos pere või sõpradega tagasi – meie peakokk Konstantin Jeremejevi vaimustavaid hõrgutisi ja hoolega valitud veine nautima. Ootame sind! Armastusega raamatute ja toidu vastu Sinu Rahva Raamat

Rahva Raamatu Kingipood

Rahva Raamatu Kingipood

Paldiski mnt 102, Tallinn (Rocca al Mare keskuse I korrus)

E-P 10.00-21.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Aino Tohver-Meimer, kaupluse juhataja

Rahva Raamatu Kingipoodi võib nimetada ka elustiilipoeks, kus on mõnus interjöör ja kaubad, mis tekitavad tunde, et elu on ilus. Ajal, mil inimestel on kõik eluks vajalik olemas, on neil ometi aeg-ajalt vaja asju, mis tuju paremaks teevad. Ja neid asju peaks saama kohast, kus on mõnus ja hea olla. Rahva Raamatu Kingipood on just selline koht.

Tallinna Pärnu maantee Rahva Raamat

Tallinna Pärnu maantee Rahva Raamat

Pärnu mnt 10, Tallinn (Eesti Draamateatri vastas)

E-R 9.00-19.00 L 10.00-17.00 P 10.00-16.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Anu Tiit, kaupluse juhataja

Pärnu mnt Rahva Raamatust Draamateatri vastas on kujunenud sajandijagu vaimutoitu pakkunud legendaarne raamatupood. Seda poodi on külastanud nii Eesti eelmise kui selle sajandi tuntuimad kirjanikud ja muu kultuurirahvas, mis on andnud poele oma erilise aura. 

Nii nagu Rahva Raamatu teistes poodides on rõhku pandud hubasele õhustikule, on see oluline ka keti vanimale esindusele. 2013. aasta kevadel läbisid uuenduskuuri poe mõlemad korrused, avaramalt on pinda uutele raamatutele. Laienenud on lastele pakutavate kaupade valik, raamatute ja õpikute kõrval on nüüd müügil ka mängud. Kõikides Rahva Raamatu poodides on hea e-lugerite valik, nii on see ka Pärnu mnt esinduses.

Rahva Raamatu ajaloolises kodus on ka antikvariaat ja 0-korrusel tegutseb ainulaadne raamatuturg. Turul on valik eestikeelsete raamatute tiraažilõppe, aga ka vene- ja ingiskeelseid raamatuid. Hinnad algavad 1 eurost või on vähemalt poole võrra alghinnast madalamad. 

NB! Ostame valikuliselt kasutatud heas korras raamatuid. Palume eelnevalt helistada telefonil 644 3682.

Tasku keskuse Rahva Raamat

Tasku keskuse Rahva Raamat

Turu 2, Tartu (Tasku keskuse II korrus)

E-L 10:00-21:00P 10.00-18.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Gaida Mändmets, kaupluse juhataja

Rahva Raamatu esinduskauplus Tasku moe- ja vabaajakeskuses pakub lisaks ulatuslikule raamatuvalikule ka omalaadse sisekujundusega meelelahutuskeskkonda. Siserõdu ja hubased istekohad muudavad kahel tasandil paikneva kaupluse igale raamatusõbrale meeldivaks paigaks, kus võib segamatult raamatuid lehitsedes aega veeta.

Lisaks laiale valikule eestikeelsetele raamatutele leiab kauplusest suure valiku inglis- ja venekeelset kirjandust, kooli- ja kunstitarbeid ning lauamänge. Samuti on kauplusesse oodatud muusika- ja filmisõbrad, kellele pakume unikaalset valikut vinüülplaate, CD-sid ja DVD-sid. Kauneid vaateid ja kõhule kosutust pakub kohvik Cookbook.

Mustika Keskuse Rahva Raamat

Mustika Keskuse Rahva Raamat

Karjavälja tn 4, Tallinn (Mustika keskuse raamatukauplus, I korrus)

E-L 10:00-20:00P 10.00-18.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Küllike Kravets, kaupluse juhataja

Mustika keskuse Rahva Raamat on mustamäelaste oma kodulähedane raamatupood. Mustika Rahva Raamatus on lai valik eesti- ja venekeelset ilu- ja teatmekirjandust igas vanuses ja huvidega raamatusõbrale. Müügil on ka menukamad lauamängud ja võimalus on soetada e-lugereid. Mustika Rahva Raamatu sisekujunduse loojad Ruumikujundus Stuudio Helen Sarapuu taktikepi all on hoidnud rahvaraamatulikku äratuntavat joont, mida ergastavad toredad, ainult sellele poele omased eridetailid. Uue poe ehteks on poes trooniv suur lamp, mille kootud kuplile kulus 10 kilomeetrit lõnga. Kui oluline on kirjasõna, tuletab meelde vanasõna poe seinal „Kui pillad maha tüki kulda ja raamatud, siis võta enne üles raamatud, alles seejärel kuld“.

Pärnu Rahva Raamat

Pärnu Rahva Raamat

Lai 11, Pärnu (Port Artur 2 keskuse III korrus)

E-L 10.00-20.00 P 10.00-18.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Hele-Liis Orulepa, kaupluse juhataja

Meie õdus raamatupood suvepealinna südames Port Artur 2 keskuses pakub lisaks laiale raamatu-, muusika- ja filmivalikule ka stiilse ja hubase sisekujundusega meelelahutuskeskkonda. Ostlemisele pakub hõrgutavat vaheldust raamatukohvik Cafe Piano.

Viljandi Rahva Raamat

Viljandi Rahva Raamat

Tallinna mnt 24, Viljandi (Centrumi keskus)

E-R 9:00-19:00L 9.00-17.00P 10.00-15.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Marge Mardiste, kaupluse juhataja

2006. aasta oktoobris avas Rahva Raamat Viljandi kesklinnas oma esimese esinduskaupluse väljaspool Tallinna. Hetkel asub Rahva Raamatu hubane Viljandi kauplus Centrumi keskuses. Poest leiab lugemishuviline laia valiku raamatuid nii lastele kui täiskasvanutele.

Kuressaare Rahva Raamat

Kuressaare Rahva Raamat

Tallinna 8, Kuressaare (Ferrumi Kaubamaja II korrus)

E-R 09.00-19.00L 9.00-16.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Merike Jalakas, kaupluse juhataja

Augustis 2010 tervitas Rahva Raamat saarlasi uue esinduskauplusega Kuressaare südalinnas Ferrumi Kaubanduskeskuse teisel korrusel. Kuressaare ainuke raamatupood on avar ja ilus, Saaremaale omase looduslähedase ja hubase sisekujundusega. Kaubavalikusse kuuluvad lisaks raamatutele ka koolikaup, CD- ja vinüülplaadid, DVD-filmid, lauamängud ning põnevad kinketooted. Tihti üllatab kauplus külastajaid erinevate üritustega, mõnusaid hingetõmbehetki saab nautida tassikese sooja joogiga sohval istudes ja raamatuid sirvides. Võid kokku leppida ka lauamängutunni ning veeta vaba aega sisukalt!

Narva Rahva Raamat

Narva Rahva Raamat

Tallinna mnt 41, Narva (Astri Keskuse raamatukauplus, III korrus)

E-P 10:00-20:00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Veronika Berzin, kaupluse juhataja

2014. aasta juunis avatud Astri keskuse Rahva Raamatu sisekujunduses on inspiratsiooni saadud peterburilikust õhustikust, kuid on ka leitud elemente Narva barokilikust ajaloost. Raamatutega saab tutvuda õdusas lehtlas ning poest võib leida ka karuselli, mis pole küll mõeldud lõbusaks tiirutamiseks, vaid toimib kassaletina. Kassas ootavad Teid alati meie sõbralikud ning abivalmis klienditeenindajad, kes heal meelel õigeid raamatuid valida aitavad. Kaupluses on esindatud Eestis välja antud venekeelne kirjandus ning tänu headele koostööpartneritele Moskvast ja Peterburist ka muljetavaldav valik venekeelset väliskirjandust. Eesti keeles on saadaval uudiskirjandus ja menukid ning hulgaliselt eestikeelset lastekirjandust. Samuti on Astri keskuse kaupluses lai valik eesti- ja venekeelseid õpikuid ning ka ingliskeelset väliskirjandust. Astri Rahva Raamatus on kokku pinda 429 m2 ning erinevaid raamatunimetusi on üle 9000.

Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamat

Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamat

Haljala tee 4, Rakvere vald (Põhjakeskus)

E-P 10:00-20:00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Ursula Stüf, kaupluse juhataja

Sõit oli pikk, kuid 2015.aasta augustis jõudis Rahva Raamat kohale, et kõiki raamatusõpru Rakveres rõõmustada. Rahva Raamatu tulek võttis veidi aega. Tallinnast Rakverre vändates tekkis tunne, et ratas peab oma koha selles poes leidma, turvaliselt pisikeste Tarvaste valve all. Poe sisekujunduse keskmeks saigi nii pikka tulekut sümboliseeriv jalgratas ja kuulsa Rakvere Tarvase raamatuhuvilistest pisipojad. Lisaks ratta valvamisele on neil oluline ülesanne – juhatada kliendid uudis- ja top raamatute juurde, samuti Rahva Raamatus uue kaubagrupina laineid löönud kinketoodeteni. Poe interjööris kasutatavad materjalid ja värvitoonid on pehmed ja helged. Domineerib puit kaubariiulites ja rohelise põlluna laiuv vaip ning kangaspaneelid. Kuigi Rakvere Rahva Raamat on oma suuruselt meie keti pesamuna, jagub seal raamatuid peaaegu sama palju kui Rakvere linnusemüüris kive. Pehmete kudumite alla on paigutatud lugemissopid ja raamaturiiulite ees abistavad teid alati abivalmid teenindajad.

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.