Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Kauplused

Rahva Raamatu kauplused

Viru Keskuse Rahva Raamat

Viru Keskuse Rahva Raamat

Viru väljak 4/6, Tallinn (Viru Keskuse III-IV korrus)

E-P 10.00 – 21.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Leelo Howard, kaupluse juhataja

Rahva Raamatu Viru Keskuse kauplus valiti 2016. aastal Londoni Raamatumessil üheks parimaks raamatupoeks maailmas.

Viru Keskuse Rahva Raamatuga saad tutvuda ka unikaalse Google virtuaaltuuri abil.

2004. aasta detsembris avas Viru Keskuse kolmandal korrusel uksed Eesti suurima tootevalikuga raamatupood. Kolm aastat hiljem juulikuus laienes pood neljandale korrusele, mille tulemusena sündis Baltikumi parim raamatupood, kus on kokku 1600 m² müügipinda ja üle paari kilomeetri riiuleid. Kaupluses toimuvad tihti raamatuesitlused, kirjanike autogrammitunnid ja kultuuriüritused.

Viru Keskuse Rahva Raamat on ka suurepärane kohtumispaik, ajaveetmiskoht ning meie kõige suurem pood, kus saad pärast ostlemist nautida uusi maitseid lausa kahel korrusel. Kolmandal korrusel asub Gustavi kohvik ja neljandal korrusel Rahva Raamatu kohvik, kus saad juua värsket kohvi ja uurida uudiskirjandust raamatupoest. Või võtta salati ja veini ning lehitseda mõnda vana lemmikut. Või miks mitte lubada endale hoopis maitsvat meie magusaletist hommikul, lõunal ja õhtul.

LITERAAT | Telliskivi Rahva Raamat

LITERAAT | Telliskivi Rahva Raamat

Telliskivi 60/2 (I-hoone), Tallinn

E-P 11.00-21.00

Restorani telefon: (+372) 615 0544

Broneeri laud:
telliskivi@rahvaraamat.ee

Telliskivi kvartalis on üks paik, millesarnast pole terves maailmas. See on restoran keset raamatupoodi. Koht, kus saavad kokku need kõige-kõige mõnusamad asjad: maitsev toit, suurepärased veinid, head raamatud, lahe muusika ja parimad sõbrad. Selle koha nimi on Literaat. Restoran, mis kasvas välja Rahva Raamatu 2019. aastal avatud uudse kontseptsiooniga restost ja poest, mille õdusat õhkkonda ja maitsvat toitu kiideti ja nauditi kohe esimestest päevadest peale. Lausa nii, et meid esitati Hõbelusika auhinna kandidaadiks. Tänaseks on see populaarne kokkusaamiskoht suuremaks kasvanud, menüü on maitsvate pitsade võrra (ühed linna parimad, kindla peale!) pikemaks kasvanud ja nii veini- kui ka raamaturiiuleid on juurde tulnud. Väikesest raamatuhuvilisest restopoisist on saanud täiskasvanu – Literaat. Literaat saab endiselt uhkustada Rahva Raamatu hea raamatuvaliku ning maitsekate ja nupukate kingitustega. Lisandunud on üle 100 väikemaaletoojate veini, mille on välja valinud meie sommeljee Aron Rahu. Ja Literaadi suurepärase menüü eest hoolitseb endiselt peakokk Konstantin Jeremejev. Tule söö meie juures hommikust. Võta kiire lõuna koos hea kolleegiga. Naudi õhtusööki hea veini ja parimate sõprade seltsis. Kuula elavat muusikat ja maitse meie põnevaid kokteile. Ja kui tahad olla kahekesi – näiteks oma lemmikraamatuga –, siis ka selleks leiad meie juures mõnusa pesa. Ootame sind! Armastusega raamatute ja toidu vastu Sinu Rahva Raamat

Rocca al Mare Rahva Raamatu Kingipood

Rocca al Mare Rahva Raamatu Kingipood

Paldiski mnt 102, Tallinn (Rocca al Mare keskuse I korrus)

E-L 10.00-21.00P 10.00-19.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Monika Uustalu, kaupluse juhataja

Rahva Raamatu Kingipoodi võib nimetada elustiilipoeks, kus on mõnus interjöör ja kaubad, mis tekitavad tunde, et elu on ilus. Ajal, mil inimestel on kõik eluks vajalik olemas, on neil ometi aeg-ajalt vaja asju, mis tuju paremaks teevad. Rahva Raamatu Kingipoest leiad kingitused, mida teistes poodides müügil pole. Meie riiulid on täidetud asjadega, mida ei kingita kiiruga edasi, vaid kasutatakse ja hoitakse ning millest tuntakse rõõmu. Mõned kingid on teistest pisut kelmikamad, teised naljakamad, kolmandad sügavama mõttega, aga nad kõik on stiilsed ja inspireerivad. Muidugi ootab sind poes ka väärikas valik raamatuid.

Lisaks kingitustele pakume ka mugavat kingituste pakkimisteenust koos ainulaadsete pakkepaberite ja õnnitluskaartidega. Isegi peene mullijoogi saab kaasa osta.

Vanalinna Rahva Raamat

Vanalinna Rahva Raamat

Pärnu mnt 10, Tallinn (Eesti Draamateatri vastas)

E-R 9.00-20.00L-P 10.00 – 20.00

Klienditoe telefon: tel:(+372)6713659

Saada e-mail:
Anu Tiit, kaupluse juhataja

Rahva Raamatu Vanalinna kauplus valiti 2020. aastal Londoni Raamatumessil üheks parimaks raamatupoeks maailmas.

Rahva Raamatu pood on väärikas ja kaunis majas Tallinnas Pärnu mnt 10 tegutsenud rohkem kui 100 aastat. Nüüd, aastal 2019, otsustasime sellele põhjaliku uuenduskuuri teha. Niisamuti nagu „Alice Imedemaal” pole pärast ilmumist 1865. aastal kordagi müügilt kadunud, on aadressil Pärnu mnt 10 vaatamata ajaloo keerdkäikudele endiselt raamatuäri. 

Vana hea raamatupood on saanud juurde stiilse kohviku ja õdusa paiga, kus saab kohvi ja konjaki kõrval pidada toredaid kõnelusi. Keldrikorrusel – küülikuurus – saab nautida nii raamatuid kui ka erinevaid sündmusi. 

Targa ruumiplaneerimise tulemusena ei ole raamaturiiuleid kaugeltki mitte vähemaks jäänud, mõni raamatukategooria sai ruumi pisut juurdegi. Alles on nii uued kui kasutatud raamatud, ja nendega tutvumine on nüüd hoopis mõnusam. Sisekujunduses oleme teinud kummarduse Eliel Saarineni projekteeritud majale – kokku on seotud tänapäevane ostukeskkond ja väärika hoone juugendstiil. 

Meie juures sobib alustada päeva, võtta midagi maitsvat raamatu kõrvale, kohtuda enne teatrietendust, unustada end raamaturiiulite vahele, saada osa põnevatest kohtumistest ja koguneda õhtul teetassi või veiniklaasi taha päevamuljeid jagama. Ja raamatu, millest kõik räägivad – või vastupidi, millest keegi veel kuulnudki pole – saad endiselt oma lemmikpoest kätte. 

Tasku keskuse Rahva Raamat

Tasku keskuse Rahva Raamat

Turu 2, Tartu (Tasku keskuse II korrus)

E-L 10.00-21.00P 10.00-18.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Gaida Mändmets, kaupluse juhataja

Rahva Raamatu esinduskauplus Tasku moe- ja vabaajakeskuses pakub lisaks ulatuslikule raamatuvalikule ka omalaadse sisekujundusega meelelahutuskeskkonda. Siserõdu ja hubased istekohad muudavad kahel tasandil paikneva kaupluse igale raamatusõbrale meeldivaks paigaks, kus võib segamatult raamatuid lehitsedes aega veeta.

Lisaks laiale valikule eestikeelsetele raamatutele leiab kauplusest suure valiku inglis- ja venekeelset kirjandust, kooli- ja kunstitarbeid ning lauamänge. Samuti on kauplusesse oodatud muusika- ja filmisõbrad, kellele pakume unikaalset valikut vinüülplaate, CD-sid ja DVD-sid. Kauneid vaateid ja kõhule kosutust pakub kohvik Cookbook.

Mustika Keskuse Rahva Raamat

Mustika Keskuse Rahva Raamat

Karjavälja tn 4, Tallinn (Mustika keskuse raamatukauplus, I korrus)

E-L 10.00-20.00P 10.00-18.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Küllike Kravets, kaupluse juhataja

Mustika keskuse Rahva Raamat on mustamäelaste oma kodulähedane raamatupood. Mustika Rahva Raamatus on lai valik eesti- ja venekeelset ilu- ja teatmekirjandust igas vanuses ja huvidega raamatusõbrale. Müügil on ka menukamad lauamängud ja võimalus on soetada e-lugereid. Mustika Rahva Raamatu sisekujunduse loojad Ruumikujundus Stuudio Helen Sarapuu taktikepi all on hoidnud rahvaraamatulikku äratuntavat joont, mida ergastavad toredad, ainult sellele poele omased eridetailid. Uue poe ehteks on poes trooniv suur lamp, mille kootud kuplile kulus 10 kilomeetrit lõnga. Kui oluline on kirjasõna, tuletab meelde vanasõna poe seinal „Kui pillad maha tüki kulda ja raamatud, siis võta enne üles raamatud, alles seejärel kuld“.

Pärnu Rahva Raamat

Pärnu Rahva Raamat

Lai 11, Pärnu (Port Artur 2 keskuse III korrus)

E-L 10.00-20.00 P 10.00-18.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Hele-Liis Orulepa, kaupluse juhataja

Meie õdus raamatupood suvepealinna südames Port Artur 2 keskuses pakub lisaks laiale raamatu-, muusika- ja filmivalikule ka stiilse ja hubase sisekujundusega meelelahutuskeskkonda. Ostlemisele pakub hõrgutavat vaheldust raamatukohvik Cafe Piano.

Viljandi Rahva Raamat

Viljandi Rahva Raamat

Tallinna mnt 24, Viljandi (Centrumi keskus)

E-R 9.00-19.00L 9.00-17.00 P 10.00-15.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Tiina Kübar, kaupluse juhataja

2006. aasta oktoobris avas Rahva Raamat Viljandi kesklinnas oma esimese esinduskaupluse väljaspool Tallinna. Hetkel asub Rahva Raamatu hubane Viljandi kauplus Centrumi keskuses. Poest leiab lugemishuviline laia valiku raamatuid nii lastele kui täiskasvanutele.

Kuressaare Rahva Raamat

Kuressaare Rahva Raamat

Tallinna 8, Kuressaare (Ferrumi Kaubamaja II korrus)

E-R 10.00-18.00L 10.00-16.00P suletud

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Merike Jalakas, kaupluse juhataja

Augustis 2010 tervitas Rahva Raamat saarlasi uue esinduskauplusega Kuressaare südalinnas Ferrumi Kaubanduskeskuse teisel korrusel. Kuressaare ainuke raamatupood on avar ja ilus, Saaremaale omase looduslähedase ja hubase sisekujundusega. Kaubavalikusse kuuluvad lisaks raamatutele ka koolikaup, CD- ja vinüülplaadid, DVD-filmid, lauamängud ning põnevad kinketooted. Tihti üllatab kauplus külastajaid erinevate üritustega, mõnusaid hingetõmbehetki saab nautida tassikese sooja joogiga sohval istudes ja raamatuid sirvides. Võid kokku leppida ka lauamängutunni ning veeta vaba aega sisukalt!

Narva Rahva Raamat

Narva Rahva Raamat

Tallinna mnt 41, Narva (Astri Keskuse raamatukauplus, III korrus)

E-P 10.00-20.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Veronika Berzin, kaupluse juhataja

2014. aasta juunis avatud Astri keskuse Rahva Raamatu sisekujunduses on inspiratsiooni saadud peterburilikust õhustikust, kuid on ka leitud elemente Narva barokilikust ajaloost. Raamatutega saab tutvuda õdusas lehtlas ning poest võib leida ka karuselli, mis pole küll mõeldud lõbusaks tiirutamiseks, vaid toimib kassaletina. Kassas ootavad Teid alati meie sõbralikud ning abivalmis klienditeenindajad, kes heal meelel õigeid raamatuid valida aitavad. Kaupluses on esindatud Eestis välja antud venekeelne kirjandus ning tänu headele koostööpartneritele Moskvast ja Peterburist ka muljetavaldav valik venekeelset väliskirjandust. Eesti keeles on saadaval uudiskirjandus ja menukid ning hulgaliselt eestikeelset lastekirjandust. Samuti on Astri keskuse kaupluses lai valik eesti- ja venekeelseid õpikuid ning ka ingliskeelset väliskirjandust. Astri Rahva Raamatus on kokku pinda 429 m2 ning erinevaid raamatunimetusi on üle 9000.

Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamat

Rakvere Põhjakeskuse Rahva Raamat

Haljala tee 4, Rakvere vald (Põhjakeskus)

E-P 10.00-20.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Ursula Stüf, kaupluse juhataja

Sõit oli pikk, kuid 2015.aasta augustis jõudis Rahva Raamat kohale, et kõiki raamatusõpru Rakveres rõõmustada. Rahva Raamatu tulek võttis veidi aega. Tallinnast Rakverre vändates tekkis tunne, et ratas peab oma koha selles poes leidma, turvaliselt pisikeste Tarvaste valve all. Poe sisekujunduse keskmeks saigi nii pikka tulekut sümboliseeriv jalgratas ja kuulsa Rakvere Tarvase raamatuhuvilistest pisipojad. Lisaks ratta valvamisele on neil oluline ülesanne – juhatada kliendid uudis- ja top raamatute juurde, samuti Rahva Raamatus uue kaubagrupina laineid löönud kinketoodeteni. Poe interjööris kasutatavad materjalid ja värvitoonid on pehmed ja helged. Domineerib puit kaubariiulites ja rohelise põlluna laiuv vaip ning kangaspaneelid. Kuigi Rakvere Rahva Raamat on oma suuruselt meie keti pesamuna, jagub seal raamatuid peaaegu sama palju kui Rakvere linnusemüüris kive. Pehmete kudumite alla on paigutatud lugemissopid ja raamaturiiulite ees abistavad teid alati abivalmid teenindajad.

Jõhvi Pargi keskuse Rahva Raamat

Jõhvi Pargi keskuse Rahva Raamat

Puru tee 1, Jõhvi (Pargi Keskus)

E-L 10.00-20.00P 10.00-19.00

Klienditoe telefon: (+372) 671 3659

Saada e-mail:
Küllike Kull, kaupluse juhataja

Hubases kaupluses ootab sind riiulitäite kaupa kirjandust nii eesti, vene kui ka inglise keeles. Meie valikust leiad alati kõige värskemad, populaarsemad ja ka juba klassikaks kujunenud raamatud, mille seast leiavad oma lemmiku suuremad ja väiksemad raamatusõbrad. Lisaks raamatutele on meie tootevalikus ka hoolikalt valitud kinketooted, mängud ja kontoritarbed.

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.