Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Whitstable High Tide Swimming Club

-15%

Raamat

Whitstable High Tide Swimming Club

Autor: Katie May

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 10.66 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Sisukirjeldus

THE WHITSTABLE HIGH TIDE SWIMMING CLUB is a heartwarming novel about second chances. For readers of Jill Mansell, Cathy Bramley, Lucy Diamond and Carole Matthews

Lisainfo
ISBN 9781409172383
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 288 lk
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 01.08.2018

12.54 10.66 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 26.09

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.