Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Whitstable High Tide Swimming Club

Raamat

Whitstable High Tide Swimming Club

Autor: May, Katie

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

13.59 €Püsikliendile: 12.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 06.03

Sisukirjeldus

THE WHITSTABLE HIGH TIDE SWIMMING CLUB is a heartwarming novel about second chances. For readers of Jill Mansell, Cathy Bramley, Lucy Diamond and Carole Matthews

Lisainfo
ISBN 9781409172383
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 288 lk
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 01.08.2018

13.59 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 06.03

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.