Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Koolieelikud / When Mr Dog Bites

Raamat

When Mr Dog Bites

Autor: Brian Conaghan

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 26.10

Sisukirjeldus

Tourette's sufferer Dylan Mint discovers that he will die next March, and sets out to grant his own 3 parting wishes of 'Cool Things To Do Before I Cack It'. The author has Tourette's himself. Appeal for fans of "Pigeon English", "The Curious Incident Of The Dog In The Night-time" and "Holes".

Lisainfo
ISBN 9781408838365
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 384 lk
Mõõt 198x129x24 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 14.04.2014

12.54 11.91 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 26.10

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.