Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Truth Will Out: Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with DCI Helen Lavery

Raamat

Truth Will Out: Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with DCI Helen Lavery

Autor: Jane Isaac

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

'Tense and cop-savvy.' Phil Rickman 'If you like Agatha Christie, Patricia Cornwall and Gillian Flynn, you'll love The Truth Will Out.' Mari Ellis DunningA gripping thriller perfect for fans of Gillian Flynn, S.J. Watson, B A Paris and Sophie Hannah

Lisainfo
ISBN 9781909878556
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 256 lk
Mõõt 198x130x20 (mm)
Kirjastus LEGEND PRESS LTD
Lisamise aeg: 23.12.2013

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.