Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / This Little Piggy: A Gripping, Page-Turning Crime Thriller

Raamat

This Little Piggy: A Gripping, Page-Turning Crime Thriller

Autor: Bea Davenport

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

'Addictive reading... Bea has a rare ability to create the true atmosphere of a place and time, and to take the reader there.' --Rachel Abbott A gripping thriller perfect for fans of Angela Marsons, Mark Edwards and B A Paris

Lisainfo
ISBN 9781909878617
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 256 lk
Mõõt 200x129x24 (mm)
Kirjastus LEGEND PRESS LTD
Lisamise aeg: 21.07.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.