Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Tall Man

Raamat

Tall Man

Autor: Phoebe Locke

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

20.39 19.37 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 21.12

Sisukirjeldus

Set to be the thriller of the summer in 2018, THE TALL MAN is a gripping blend of dark psychological suspense and spine-tingling chills that will have you checking the corners of your room before bed. Ideal for fans of Ruth Ware's IN A DARK, DARK WOOD, Sarah Pinborough's BEHIND HER EYES and C. J. Tudor's THE CHALK MAN.

Lisainfo
ISBN 9781472249258
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 368 lk
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 01.08.2018

20.39 19.37 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 21.12

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.