Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Storms of War

Raamat

Storms of War

Autor: KATE WILLIAMS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 29.11

Sisukirjeldus

The first novel in Kate Williams' groundbreaking new historical series which begins in the First World War. For fans of BIRDSONG and DOWNTON ABBEY.

Lisainfo
ISBN 9781409144885
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 528 lk
Mõõt 198x130x34 (mm)
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 21.07.2014

15.29 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 29.11

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.