Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Storm Front

Raamat

Storm Front

Autor: JIM BUTCHER

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 25.08

Sisukirjeldus

The first case file of Harry Dresden, private investigator and wizard - Storm Front is the first novel in the Sunday Times bestselling Dresden Files series, perfect for fans of Ben Aaronovitch

Lisainfo
ISBN 9780356500270
Ilmumisaasta 2011
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari DRESDEN FILES
Lisamise aeg: 06.05.2011

15.29 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 25.08

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.