Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Stolen Children

Raamat

Stolen Children

Autor: MICHAEL WOOD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 02.06

Sisukirjeldus

'She is the perfect heroine' Elly Griffiths The addictive new crime thriller featuring DCI Matilda Darke. Perfect for fans of Angela Marsons. 'DCI Matilda Darke is going places' James Oswald

Lisainfo
ISBN 9780008374860
Ilmumisaasta 2020
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400 lk
Kirjastus HarperCollins Publishers
Lisamise aeg: 07.12.2020

15.29 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 02.06

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.