Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Teatmekirjandus / Starring Carmen!

-15%

Raamat

Starring Carmen!

Autor: Anika Denise, Lorena Alvarez Gomez

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

17.25 14.66 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 25.05

Sisukirjeldus

A character-driven picture book about a little girl with a BIG personality, and a little brother who adores her. Will appeal to fans of Olivia and Fancy Nancy.

Lisainfo
ISBN 9781419723216
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 32 lk
Kirjastus ABRAMS
Lisamise aeg: 01.08.2018

17.25 14.66 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 25.05

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.