Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Teatmekirjandus / Starring Carmen!

Raamat

Starring Carmen!

Autor: Anika Denise, LORENA ALVAREZ

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A character-driven picture book about a little girl with a BIG personality, and a little brother who adores her. Will appeal to fans of Olivia and Fancy Nancy.

Lisainfo
ISBN 9781419723216
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 32 lk
Kirjastus ABRAMS
Lisamise aeg: 01.08.2018

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.