Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Stain on the Silence

Raamat

Stain on the Silence

Autor: Andrew Taylor

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

From the author of the bestselling Richard & Judy Summer Read "The American Boy" which sold 250,000 paperbacks. It is a stunning crime novel of psychological suspense that will appeal to fans of Minette Walters, Ruth Rendell and Robert Goddard.

Lisainfo
ISBN 9780141018607
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 175x113x32 (mm)
Kirjastus PENGUIN GROUP
Lisamise aeg: 05.12.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.