Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Splintered Suns

-15%

Raamat

Splintered Suns

Autor: Michael Cobley

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.68 13.33 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 01.06

Sisukirjeldus

Action-orientated space opera with a spaceship crewed by rogues and scoundrels, from the author of Seeds of Earth - perfect for fans of Star Wars, Firefly or Farscape

Lisainfo
ISBN 9780356509662
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 512 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 03.12.2018

15.68 13.33 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 01.06

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.