Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Small-Town Bride

Raamat

Small-Town Bride

Autor: Hope Ramsay

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The second book in USA Today bestselling author Hope Ramsay's Chapel of Love contemporary romance series about a small-town wedding chapel is perfect for fans of Debbie Macomber, Robyn Carr, and Sherryl Woods.

Lisainfo
ISBN 9781455564842
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 368 lk
Mõõt 178x108x29 (mm)
Kirjastus Little, Brown & Company
Sari Chapel of Love
Lisamise aeg: 15.11.2016

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.