Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Rules of Betrayal

Raamat

Rules of Betrayal

Autor: Christopher Reich

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The latest book in Reich's series featuring Dr Jonathan Ransom and his undercover agent wife Emma. With appeal to fans of James Patterson, Robert Ludlum, Clive Cussler and David Baldacci, its action moves from Afghanistan to New York City.

Lisainfo
ISBN 9780099556763
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Kirjastus Random House Export Editions
Lisamise aeg: 19.12.2016

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.