Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Rose Raventhorpe Investigates: Black Cats and Butlers

Raamat

Rose Raventhorpe Investigates: Black Cats and Butlers

Autor: Janine Beacham

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

10.97 10.42 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 24.10

Sisukirjeldus

Can Rose and her league of sword-wielding butlers solve the mystery of Argyle's death? Knives aren't just for cutting cucumber sandwiches, you know... For fans of Murder Most Unladylike and The Clockwork Sparrow

Lisainfo
ISBN 9781510201286
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 272 lk
Mõõt 199x129x21 (mm)
Kirjastus Hachette Children's Group
Sari Rose Raventhorpe Investigates
Lisamise aeg: 24.12.2016

10.97 10.42 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 24.10

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.