Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / River of Souls

Raamat

River of Souls

Autor: Kate Rhodes

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 23.11

Sisukirjeldus

Getting inside the mind of a killer isn't for the faint of heart... a cold case and a series of drownings present forensic psychologist Alice Quentin with a terrifying mystery, in a novel perfect for fans of Nicci French.

Lisainfo
ISBN 9781444785593
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Mõõt 198x129x26 (mm)
Kirjastus Hodder & Stoughton General Division
Sari Alice Quentin
Lisamise aeg: 25.01.2016

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 23.11

Sama autor

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.