Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Rise and Fall of the Gallivanters

Raamat

Rise and Fall of the Gallivanters

Autor: M. J. Beaufrand

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

15.68 14.90 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 19.12

Sisukirjeldus

A quirky, YA novel about fighting the darkness -- whether it's cancer, abuse, or a bunch of sick freaks running a battle of the bands -- in the vein of Me and Earl and the Dying Girl

Lisainfo
ISBN 9781419714955
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 288 lk
Mõõt 210x140x29 (mm)
Kirjastus ABRAMS
Lisamise aeg: 10.01.2015

15.68 14.90 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 19.12

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.