Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Rebecca of Sunnybrook Farm

Raamat

Rebecca of Sunnybrook Farm

Autor: Kate Wiggin

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A classic and delightful novel telling the story of a young girl, the mischief she gets into and the difference she makes to the lives of those around her. In the vein of "Anne Of Green Gables" and "Pollyanna".

Lisainfo
ISBN 9781843915249
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 208 lk
Mõõt 195x125x17 (mm)
Kirjastus Hesperus Press Ltd
Lisamise aeg: 14.04.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.