Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Only Child

Raamat

Only Child

Autor: ANDREW PYPER

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 19.12

Sisukirjeldus

A psychotic criminal patient claims he personally inspired literature's most famous monsters, and forensic psychiatrist Dr. Dominick must risk everything to find out the truth - the terrifying new thriller for fans of Stephen King, Lauren Beukes and Gillian Flynn.

Lisainfo
ISBN 9781409149217
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 01.08.2018

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 19.12

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.