Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Only Child

Raamat

Only Child

Autor: ANDREW PYPER

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

15.29 €Püsikliendile: 14.53 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 15.07

Sisukirjeldus

A psychotic criminal patient claims he personally inspired literature's most famous monsters, and forensic psychiatrist Dr. Dominick must risk everything to find out the truth - the terrifying new thriller for fans of Stephen King, Lauren Beukes and Gillian Flynn.

Lisainfo
ISBN 9781409149217
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 01.08.2018

15.29 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 15.07

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.