Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Noortele / One Italian Summer

Raamat

One Italian Summer

Autor: Keris Stainton

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

12.54 11.91 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 13.12

Sisukirjeldus

A summery story of romance, Italy and sisters from a very talented writer. Ideal for fans of Rainbow Rowell and Sara Manning. From the author of "Counting Stars". Ages: 12+

Lisainfo
ISBN 9781471406386
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 448 lk
Mõõt 198x129x23 (mm)
Kirjastus HOT KEY BOOKS
Lisamise aeg: 26.01.2017

12.54 11.91 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 13.12

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.