Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / ONE DAY

Raamat

ONE DAY

Autor: DAVID NICHOLLS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

New novel following the long term romance of a couple over several years, from the author of "The Understudy" and "Starter For Ten", which sold 200,000 copies and was adapted into a successful film. With appeal to fans of Tony Parsons and Nick Hornby.

Lisainfo
ISBN 9780340896969
Ilmumisaasta 2009
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 437 lk
Mõõt 221x139x35 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 25.08.2009

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.