Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Kultuur ja ühiskond / Ühiskond / My Fair Junkie

Raamat

My Fair Junkie

Autor: Amy Dresner

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

21.96 20.86 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 27.11

Sisukirjeldus

In the tradition of Sarah Hepola's Blackout and Jerry Stahl's Permanent Midnight, a darkly funny and deeply revealing debut memoir about one woman's twenty-year battle with sex, drugs, and alcohol addiction, and what happens when she finally emerges on the other side--now available in paperback.

Lisainfo
ISBN 9780316430937
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 256 lk
Kirjastus Little, Brown & Company
Lisamise aeg: 15.10.2018

21.96 20.86 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 27.11

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.