Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Mirror Thief

Raamat

Mirror Thief

Autor: Martin Seay

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A debut novel which spans the globe and centuries, set in three cities in three different eras. With appeal to fans of David Mitchell and Umberto Eco.

Lisainfo
ISBN 9781612195148
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 586 lk
Mõõt 236x166x49 (mm)
Kirjastus MELVILLE HOUSE PUBLISHING
Lisamise aeg: 25.01.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.