Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Mersey Girl

Raamat

Mersey Girl

Autor: June Francis

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A gritty and pageturning saga, ideal for fans of Maureen Lee. Previously published under the title "Going Home To Liverpool".

Lisainfo
ISBN 9780091956356
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x126x32 (mm)
Kirjastus EBURY PRESS
Lisamise aeg: 21.11.2016

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.