Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / Mechanical

Raamat

Mechanical

Autor: IAN TREGILLIS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 20.11

Sisukirjeldus

For fans of Paolo Bacigalupi, Ann Leckie and Neal Stephenson comes a thrilling and heart-breaking tale of one individual's struggle for freedom. It is a novel poised to catapult Ian Tregillis into the company of the most exceptionally talented, award-worthy authors of the science fiction and fantasy genre. George R. R. Martin called Ian Tregillis "a major new talent."

Lisainfo
ISBN 9780356502328
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 480 lk
Mõõt 198x128x (mm)
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Sari Alchemy War
Lisamise aeg: 10.07.2014

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 20.11

Sama autor

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.