Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Marsh Road Mysteries: Diamonds and Daggers

Raamat

Marsh Road Mysteries: Diamonds and Daggers

Autor: ELEN CALDECOTT

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The first in a new mystery series from the author of "How Kirsty Jenkins Stole The Elephant", this will appeal to fans of Lauren St John. Piotr, Minnie, Andrew, Flora and Sylvia are true friends and they must solve the mystery of Hollywood star Betty Massino's missing diamond necklace. Ages: 9+

Lisainfo
ISBN 9781408847527
Ilmumisaasta 2015
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 240 lk
Mõõt 198x131x16 (mm)
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Lisamise aeg: 18.10.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.