Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Lavender House

Raamat

Lavender House

Autor: HILARY BOYD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

From the author of the #1 EBOOK BESTSELLER THURSDAYS IN THE PARK, a delightfully warm and witty new novel on risking everything for a second chance at love. For fans of Erica James and Veronica Henry

Lisainfo
ISBN 9781784294151
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 432 lk
Mõõt 238x157x37 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 03.05.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.