Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Launch Code

Raamat

Launch Code

Autor: Michael Ridpath (Author)

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

20.39 €Püsikliendile: 19.37 €

Kaup kätte: 4-8 nädalat, hiljemalt 05.06

Sisukirjeldus

From the million-copy bestselling author, perfect for fans of Das Boot, The Hunt for Red October, Mark Dawson, Alan Furst and Mark Billingham.

Lisainfo
ISBN 9781786496997
Ilmumisaasta 2019
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400 lk
Kirjastus ATLANTIC BOOKS
Lisamise aeg: 04.11.2019

20.39 €

Kaup kätte: 4-8 nädalat, hiljemalt 05.06

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.