Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Last Camellia

-15%

Raamat

Last Camellia

Autor: Sarah Jio

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

13.00 € 15.29 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 22.10

Sisukirjeldus

A hauntingly beautiful novel of hidden secrets, historical mysteries and a love that will not be denied. Perfect for fans of Kathryn Hughes, Emily Gunnis and Rachel Hore.

Lisainfo
ISBN 9781409190813
Ilmumisaasta 2020
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 320 lk
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 03.08.2020

13.00 € 15.29 €

Kaup kätte: 2-4 nädalat, hiljemalt 22.10

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.