Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / In Her Shadow

Raamat

In Her Shadow

Autor: LOUISE DOUGLAS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 14.12

Sisukirjeldus

A dark, thrilling story for fans of Kate Morton and Victoria HislopFrom the author of THE SECRETS BETWEEN US, part of the 2012 Richard and Judy Summer Reads, comes this mesmerising novel that is perfect for your book group. Ellen is everything she isn't - beautiful, daring, glamorous and fierce.

Lisainfo
ISBN 9780552777346
Ilmumisaasta 2013
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 464 lk
Kirjastus Transworld Publishers Ltd
Lisamise aeg: 15.09.2013

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: reede 14.12

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.