Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / In Extremis

Raamat

In Extremis

Autor: TIM PARKS

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A darkly funny novel about family and what it means to be an adult, from the acclaimed author of "Thomas & Mary" and "Italian Ways". With appeal to fans of Karl Ove Knaussgard and Philip Roth.

Lisainfo
ISBN 9781911215707
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 240x156x37 (mm)
Kirjastus HARVILL SECKER
Lisamise aeg: 22.11.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.