Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Ulme ja fantaasia / House Rules

Raamat

House Rules

Autor: CHLOE NEILL

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The latest book in the Chicagoland Vampires series, perfect for fans of Charlaine Harris and Kelley Armstrong.

Lisainfo
ISBN 9780575113459
Ilmumisaasta 2013
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Mõõt 202x131x26 (mm)
Kirjastus Orion Publishing Co
Sari Chicagoland Vampires Series
Lisamise aeg: 20.02.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.