Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / House of Shadows

Raamat

House of Shadows

Autor: KATE WILLIAMS

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

32.29 €Püsikliendile: 30.68 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 07.03

Sisukirjeldus

For fans of Downton Abbey, Atonement and Birdsong - a compelling historical saga from popular TV historian Kate Williams.

Lisainfo
ISBN 9781409139959
Ilmumisaasta 2018
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 432 lk
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 01.08.2018

32.29 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 07.03

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.