Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / House of Names

Raamat

House of Names

Autor: COLM TOIBIN

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

From the author of the highly acclaimed novel "Brooklyn" - winner of the Costa Novel Award - comes a breathtaking and heartbreaking tale of loss and retribution, and a family at war with itself. Brilliantly imagined, it will appeal to readers of Hilary Mantel's "Wolf Hall" and "Cicero" by Robert Harris.

Lisainfo
ISBN 9780241257685
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Mõõt 222x138x28 (mm)
Kirjastus VIKING
Lisamise aeg: 30.12.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.