Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / House of Names

Raamat

House of Names

Autor: COLM TOIBIN

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

From the author of the highly acclaimed novel "Brooklyn" - winner of the Costa Novel Award - comes a breathtaking and heartbreaking tale of loss and retribution, and a family at war with itself. Brilliantly imagined, it will appeal to readers of Hilary Mantel's "Wolf Hall" and "Cicero" by Robert Harris.

Lisainfo
ISBN 9780241257685
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 272 lk
Mõõt 222x138x28 (mm)
Kirjastus Penguin Books Ltd
Lisamise aeg: 30.12.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.