Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Heretics

Raamat

Heretics

Autor: Rory Clements

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

For fans of CJ Sansom and SJ Parris, THE HERETICS is the fifth in Rory Clements' acclaimed and bestselling John Shakespeare series of Tudor spy thrillers. Clements, winner of the Ellis Peters Historical Fiction Award, 'does for Elizabeth's reign what CJ Sansom does for Henry VIII's' Sunday Times

Lisainfo
ISBN 9781848544369
Ilmumisaasta 2014
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 464 lk
Mõõt 198x129x36 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Sari John Shakespeare
Lisamise aeg: 09.11.2013

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.