Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Here We Are Now

Raamat

Here We Are Now

Autor: Jasmine Warga

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

12.54 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 21.09

Sisukirjeldus

From the author of MY HEART AND OTHER BLACK HOLES comes an affecting novel of music, family, and friendship. Perfect for fans of Jandy Nelson, Rainbow Rowell and Sarah Dessen.

Lisainfo
ISBN 9781444791785
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 01.08.2018

12.54 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: laupäev 21.09

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.