Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Heart of Everything

Raamat

Heart of Everything

Autor: Henrietta McKervey

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A compelling story in the tradition of Anne Tyler and Maggie O'Farrell from one of Ireland's most exciting new voices in fiction.

Lisainfo
ISBN 9781444794168
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 320 lk
Kirjastus Hachette Books Ireland
Lisamise aeg: 30.03.2017

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.