Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Gone Without A Trace: Her Boyfriend Has Vanished. Now Someone is Watching Her.

Raamat

Gone Without A Trace: Her Boyfriend Has Vanished. Now Someone is Watching Her.

Autor: Mary Torjussen

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.10

Sisukirjeldus

An addictive, twisty thriller for fans of C.L. Taylor and Clare Mackintosh about a woman who returns home from work to discover her partner has vanished without a trace.

Lisainfo
ISBN 9781472240798
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 352 lk
Mõõt 198x129x28 (mm)
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Lisamise aeg: 01.12.2016

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.10

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.