Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Fizzlebert Stump and the Great Supermarket Showdown

Raamat

Fizzlebert Stump and the Great Supermarket Showdown

Autor: A.F. HARROLD

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

The sixth book in the hilarious Fizzlebert Stump series, from A.F. Harrold, the author of the critically acclaimedThe Imaginary. Perfect for fans of Mr Gum

Lisainfo
ISBN 9781408869451
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 181x130x20 (mm)
Illustreerija(d) SARAH HORNE
Kirjastus Bloomsbury Publishing PLC
Sari Fizzlebert Stump
Lisamise aeg: 26.04.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.