Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Fall

Raamat

Fall

Autor: John Lescroart

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 27.03

Sisukirjeldus

Repeat New York Times bestseller John Lescroart returns with his latest gripping San Francisco legal thriller featuring Dismas Hardy - perfect for fans of John Grisham and Michael Connelly

Lisainfo
ISBN 9781472230874
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 368 lk
Mõõt 193x184x23 (mm)
Kirjastus HEADLINE PUBLISHING GROUP
Sari Dismas Hardy
Lisamise aeg: 10.09.2015

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: 2-4 nädalat (tellime välismaalt), hiljemalt 27.03

Sama autor

Kategooria TOP

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.