Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Fading of the Light

Raamat

Fading of the Light

Autor: Charlotte Betts

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

25.49 €Püsikliendile: 24.22 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 30.05

Sisukirjeldus

From the award-winning author of The Apothecary's Daughter, The Fading of the Light is the next book in the Spindrift Trilogy, a beautifully evocative, multi-generational family drama set at the turn of the century and perfect for fans of Elizabeth Jane Howard, Santa Montefiore and Lucinda Riley.

Lisainfo
ISBN 9780349423005
Ilmumisaasta 2021
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 400 lk
Kirjastus LITTLE, BROWN BOOK GROUP
Lisamise aeg: 25.01.2021

25.49 €

LIITU või Logi sisse

Kaup kätte: 3-6 nädalat, hiljemalt 30.05

Sama autor

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Klienditugi

Kõnedele vastatakse E-P 8-21
+372 671 3659

Kirjadele vastatakse E-R 9-17
epood@rahvaraamat.ee

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.