Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Dog Beach

Raamat

Dog Beach

Autor: John Fusco

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

Dog Beach is a fast-paced, smart, and hilarious thrill ride. Equal parts dark satire and high-velocity action novel, perfect for fans of Elmore Leonard.

Lisainfo
ISBN 9781476750354
Ilmumisaasta 2016
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 240 lk
Mõõt 202x138x17 (mm)
Kirjastus Simon & Schuster
Lisamise aeg: 19.03.2016

Toode pole saadaval

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.