Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Keskmine kooliiga / Disruptor

Raamat

Disruptor

Autor: Arwen Elys Dayton

* * * * * * * * * * Hinda ja kommenteeri (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

For fans of "The Hunger Games, Divergent" and "Game Of Thrones", comes the final thrilling conclusion to the "Seeker" trilogy. With adventure, romance and thrilling action, can Quin successfully face the vengeance of her past and save herself and the ones she loves? Ages: 12+

Lisainfo
ISBN 9780552570572
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x35 (mm)
Kirjastus Random House Children's Books
Lisamise aeg: 26.11.2016

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.