Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Dangerous to Know: Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with Forensic Psychiatrist Natalie King

Raamat

Dangerous to Know: Shocking. Page-Turning. Crime Thriller with Forensic Psychiatrist Natalie King

Autor: Anne Buist

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.07

Sisukirjeldus

'Satisfying and twisty.' --PS News The new Natalie King, Forensic Psychiatrist thriller from Anne Buist, the Davitt Award-shortlisted author of Medea's Curse. A harrowing and thrilling mystery. Perfect for fans of Rachel Abbott, Lisa Gardner and Lynda la Plante

Lisainfo
ISBN 9781785079429
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 336 lk
Mõõt 199x137x25 (mm)
Kirjastus LEGEND PRESS LTD
Lisamise aeg: 08.02.2017

14.11 13.40 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 25.07

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.