Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Calling Major Tom

Raamat

Calling Major Tom

Autor: David M. Barnett

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 22.08

Sisukirjeldus

An irresistible debut novel of unlikely friendships and second chances, for readers who loved The Unlikely Pilgrimage of Harold Fry and The Rosie Project.

Lisainfo
ISBN 9781409168133
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 198x129x24 (mm)
Kirjastus Orion Publishing Co
Lisamise aeg: 17.02.2017

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: kolmapäev 22.08

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.