Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Blackwater

Raamat

Blackwater

Autor: James Henry

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

From the bestselling author of the "DI Jack Frost" prequels, comes the new Essex-based crime series, perfect for fans of Peter James and Stuart MacBride. 'Vivid and compelling, with great evocation of the 1980s period' Peter James

Lisainfo
ISBN 9781780879802
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x40 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Lisamise aeg: 26.01.2017

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.