Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Blackwater

Raamat

Blackwater

Autor: James Henry

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 23.10

Sisukirjeldus

The new Essex-based crime series from the bestselling author of the DI Jack Frost prequels - perfect for fans of Peter James and Start MacBride

Lisainfo
ISBN 9781780879802
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Lehekülgi 496 lk
Mõõt 198x129x40 (mm)
Kirjastus QUERCUS PUBLISHING
Sari DI Nick Lowry
Lisamise aeg: 26.01.2017

14.11 13.40 €

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 23.10

Sama autor

Samast sarjast

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.