Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Põnevus ja krimi / Binding Song

Raamat

Binding Song

Autor: Elodie Harper

* * * * * * * * * * Loe arvustusi (0)

23.53 22.35 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 23.10

Sisukirjeldus

In an isolated Norfolk prison, the inmates are killing themselves... Is there really a spirit of vengeance at work, or is it something stranger and darker still? For fans of Mo Hayder and Sharon Bolton, THE BINDING SONG is a brilliantly chilling debut from a prizewinning short story writer and journalist.

Lisainfo
ISBN 9781473642140
Ilmumisaasta 2017
Keel ingliskeelne
Formaat Kõvakaaneline
Lehekülgi 304 lk
Mõõt 240x156x30 (mm)
Kirjastus Hodder & Stoughton General Division
Lisamise aeg: 10.01.2017

23.53 22.35 €Toodet on alles vähem kui 10 eksemplari!

Kaup kätte: Kiirtellimusega: teisipäev 23.10

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.