Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud

Rahva Raamat soovitab jõuluhitte!

Me teame, et nutikaim jõulukink on raamat, kuid selle päris õige leidmine laiast raamatuvalikust võib osutuda siiski oodatust keerulisemaks ülesandeks. Siit leiad selleaastased parimad uued raamatud, mida julgelt jõulukingitusteks soovitame!

Ingliskeelsed raamatud 1, 3 ja 5 €

Siit leiad ingliskeelsed raamatud, mis maksavad kõigest 1, 3 või 5 €! Pakkumised kehtivad, kuni kaupa jätkub!

Rahva Raamatu novembrikuu lugemissoovitused

Igal kuul toob Rahva Raamat sinuni 4 raamatut, mida sel kuul kindlasti lugeda soovitame! Kuu jooksul teeme sind valitud raamatutega loomulikult ka lähemalt tuttavaks, sest iga valitud raamat on eriline ja väärt tundma õppimist.

Novembris soovitame sulle Tõnu Õnnepalu uusimat romaani "Lõpmatus", Raivo Järvi elulooraamatut "Kõike muud kui KUKUPAI", Mart Kivastiku romaani ajast, muusikast, sõprusest ja armastusest lapsepõlve ja tänapäeva Tartus, "Taevatrepp", ja J. K. Rowlingu Harry Potteri sarja illustreeritud avaosa "Harry Potter ja tarkade kivi".

Uus ja hea

Kui vaatad elus tagasi, siis võib seal olla asju, mida kahetsed. Vahel on nii, et kõik räägivad hittraamatust, millest sina veel kahetsusväärsel kombel kuulnudki pole. Sellest nimekirjast leiad uued ja tulevased hitid, mis sind heas lugemisvormis hoida aitavad ja mille lugemist sa kindlasti ei kahetse!

Raamatud, mis teevad targaks

Siit leiad raamatud, mis pakuvad sulle ahhaa-elamusi, heidavad valgust inimese arusaamadele, avavad silmi, panevad mõtlema uuel moel ning jäävad sinuga veel pikaks ajaks isegi pärast läbilugemist.

Raamatud, mida elu jooksul lugema peab

Siit nimekirjast leiad läbi aegade kõige paremad ja olulisemad raamatud. Nimekirja koostamisel oleme toetunud kümnetele "Best-of" nimekirjadele. 

Auhinnatud raamatud

Siit leiad nii eesti- kui ka ingliskeelseid väärt raamatuid, mida on pärjatud erinevate auhindadega. Nimekirjast leiad Nobeli kirjanduspreemia, Bookeri auhinna, Pulitzeri preemia, Hugo auhinna, Costa raamatuauhinna ja Eesti Kultuurkapitali aastapreemia laureaate.

Populaarsed raamatud alla 10 €

Väga head alla 10 € ingliskeelsed raamatud

Raamatud, mille lõiku saad kohe lugedaKuva kõik sisunäidisega tooted

Täpsusta valikut

  • Saadavus
  • Hinnavahemik
  • Filtrid
  • Tarneaeg

Tulemusi kokku

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.