Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Kampaaniad

Armastatud raamatud kingikotti

Jõulud on ukse ees ja teadupärast on raamat parim kingitus - sest raamat ei ole kunagi vales mõõdus ega valet värvi, valest lõhnast rääkimata.

Tänapäeval, mil kiirustamine ning pealiskaudsed muljed moodustavad nii suure osa meie igapäevast, igatseb hing eriti millegi sügava, tähendusliku ja sisuka järgi. Hing igatseb raamatuid. 

Oleme siia nimekirja valinud raamatud, mis sel aastal meie lugejate südamed võitsid. Siit nimekirjast leiab sisuka kingituse ka kõige suurema lugemusega raamatusõbrale. 

Lisaks on allolevates nimekirjades põnevaid valikuid noortele, lastele, elulugude austajatele, kokkajatele ja paljudele teistele.

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Raamat noorele ja teismelisele

Raamat on parim kingitus! Seda isegi teismelisele, kellele muidu nii raske kinki valida. Noortele mõeldud raamatud on kaasahaaravad, südamlikud ja aitavad teismelistel leida teed ühes väga segases maailmas.

Kindlasti sobivad siin nimekirjas olevad raamatud ka täiskasvanutele - asjata pole võõrkeelses meedias hakatud noortekirjandust nimetama "young adult literature" ehk noorte täiskasvanute kirjandus

Paljud nimekirja tee leidnud raamatud (näiteks "Eleanor & Park", "Kui härra koer hammustab", "Alaskat otsides") on väga populaarsed nii teismeliste kui täiskasvanute seas, sest aitavad lugejal mõista (või meenutada) esimest armastust, esimesi suuri väljakutseid elus ning küsimusi elust ja elamisest üleüldiselt.

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Väiksemale lugejale

Raamat on parim kingitus! Sel jõulukuul kingi pere väiksematele liikmetele lasteraamatuid - nii oled kindel, et kingitus on ühtaegu põnev, arendav ja rõõmustav.

Siit valikust leiad lasteraamatuid, mis arendavad eelkooliealiste nuputamisvõimet ning pakuvad ka samal ajal põnevat meelelahutust; samuti lasteraamatuid mis jutustavad igihaljaid muinasjutte või jõulusalme.

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Kokaraamatuid kingikotti

Raamat on parim kingitus! Viimastel aastatel on kaupluste lettidele ilmunud lugematul arvul imeilusaid ja ahvatlevaid kokaraamatuid. Milline aga valida kingikotti? Oleme teie valikuvaeva veidi kergendanud ning siia nimekirja lisanud vaid kokaraamatute koorekihi. 

Oma tulevase lemmiku leiab siit nii magusasõber, veinigurmaan, kohvisõltlane kui tervislikke, kiireid või traditsioonilisi toite austav kokk.

Küpsetuskunsti ning kondiitritööd au sees pidavale kokale leiab siit suurepärased "Nadja Viinis" ja "Nadja šokolaadikoogid", samuti raamatu "Tordilõik" ning tervisliku "Paleo. Patuvabad koogid ja magustoidud" .

Huvitavaks lisandiks köögiriiulile on kindlasti "Regio maiasmoka atlas" ning "Köögifüüsika".

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Raamatuid kodust, aiast ja käsitööst

Raamat on parim kingitus! Meis igaühes peidus oleva nobenäpu rõõmustamiseks oleme siia valinud põnevaimad raamatuid kodust ja kodukaunistamisest, aiast ning käsitööst ja meisterdamisest.

Siit leiab kingi nii kudujale, heegeldajale, botaanikule kui ka tikandiaustajale. Valikust leiate nii põneva kogumiku "Mütsid ilukuduja vardalt", "Eesti käsitöö käsiraamatu" kui ka meisterdamisraamatu "Armastusega paberist".

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Ilukirjandust kingikotti

Raamat on parim kink! Mida kinkida aga ilukirjandust armastavale raamatusõbrale?

Oleme siia valimikku toonud põnevad pakkumised, mis teevad rõõmu nii klassikalise kirjanduse sõbrale kui ka kergemat meelelahutust otsivale kingisaajale.

Põnevust ja närvikõdi otsivale raamatusõbrale soovitame kindlasti raamatuid "Uneliivamees" ja "Neitsikivi", hoopis rahu ja hingepuhkust ootavale kingisaajale aga Jaan Tätte "Vaikuse häält". 

Klassikalise kirjanduse austajatele teeb kindlasti headmeelt jõulukuuse alt William Somerset Maughami raamatute avastamine.

Kes eelmistel jõuludel aga rõõmustas "Viiskümmend halli varjundit" triloogia üle, ootab sel aastal kindlasti kingikotti "Crossfire" sarja raamatuid.

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Elulugude austajale

Raamat on parim kingitus! Meie seas elab inimesi, kes on oma elu justkui rohkem elanud kui teised. Just nende biograafiaid on alati kõige põnevam lugeda.

Oleme teile välja valinud viimase aja põnevaimad elulood, mida biograafiasõbrale kingikotti pista. Siit leiab lugemist nii rindeoperaatoristselgeltnägijastmaailmakuulsast jalgpallurist kui ka paljudest teistest.

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Kingitusi ajaloosõbrale

Raamat on parim kingitus! Millist raamatut kinkida ajaloo- või poliitikahuvilisele? Siit nimekirjast leiad põnevaid raamatuid, mille kinkimisel on raske eksida. 

Valikus on nii lugemist viikingite ajast kui juba lähiminevikust. Siit leiab raamatuid nii NarvaNew YorkiLondoniVigala kui Hiiumaa ajaloost. 

Ajaloolistest isikutest on esindatud nii Nikolai IIKatariina SuurLenin kui ka paljud teised, kelle tegevuste mõju ulatub tänapäevani.

Ajaloohõngulist jõuluõhtut!

Kogu nimekirja nägemiseks klõpsa paremal ääres nupul "Kõik tooted".

Tasuta püsikliendiks registreerumine

Rahva Raamatu püsikliendina saad meie kauplustes püsivalt 5% allahindlust ning ennast kurssi viia raamatuuudistega:

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.